Jak pracujemy?

• Nasze przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-17:00

RAMOWY ROZKŁAD DNIA

6.00 – 8.30

• zabawy swobodne według zainteresowań, zabawy z udziałem nauczyciela, indywidualne i grupowe wspomaganie i korygowanie rozwoju dziecka, praca z dzieckiem uzdolnionym; zestaw  ćwiczeń porannych; czynności higieniczne.

8.30 – 9.00

• śniadanie; czynności porządkowo – gospodarcze.

9.00 – 10.45

• zajęcia dydaktyczne realizowane według programu wychowania – przedszkolnego; spacery, wycieczki, obserwacje przyrodnicze, zabawy w ogrodzie przedszkolnym; zabawy ruchowe w sali; zabawy swobodne wg zainteresowań.

10.45 – 11.30

• czynności higieniczne; II śniadanie; czynności porządkowo – gospodarcze.

11.30 – 13.00

• leżakowanie (grupa 3-latków); zabawy w ogrodzie przedszkolnym, spacery, obserwacje przyrodnicze; zabawy swobodne według zainteresowań; zabawy ruchowe w sali.

13.00 – 13.45

• czynności higieniczne; obiad; czynności porządkowo – gospodarcze.

13.45 – 17.00

• relaksacja; zabawy swobodne w sali; gry i zabawy na świeżym powietrzu; zabawy kierowane przez nauczyciela; indywidualne i grupowe wspomaganie i korygowanie rozwoju dziecka, praca z dzieckiem uzdolnionym.